Wartościowy Wpis na Blog: Jak Stworzyć? Co Cechuje? PORADY

Dawanie wartości drugiej osobie

Czy wiesz, że większość ludzi czyta maksymalnie 20% tekstu? Co gorsze, statystycznie tylko co piąty czytelnik dociera do końca artykułu.
Jak temu zaradzić? Po czym stwierdzam, że treść była warta uwagi?
Przede wszystkim wpis musi być przejrzysty, łatwy do przyswojenia, pobudzać i gasić ciekawość pytaniami oraz klarownymi odpowiedziami.

Praca w Szkocji: Jak Zacząć W 2020 Roku? PORADNIK

Droga do Szkocji

Jak wyjechać bezpiecznie na Wyspy Brytyjskie i legalnie zacząć pracę? Praca w Szkocji nie musi być wyłącznie dla tych, którzy posiadają znajomych czy rodzinę za granicą.Zanim rozpoczniesz pracę, musisz zadbać o 5 elementów: NIN, Brytyjskie Konto Bankowe, Numer telefonu, miejsce zamieszkania i gotówka na start. Te kroki sprawiły, że dziś mieszkam i posiadam satysfakcjonującą, legalną pracę w Szkocji.

Rynek pracownika i duże zmiany w 2020 roku. Dlaczego powinieneś zadbać o własne doświadczenie?

Rekrutacja pracowników

Pamiętam jak będąc w pracy, kilka miesięcy wstecz, dochodziły do mnie wieści o wirusie wykrytym w Chinach. Oczywiście, jak większość społeczeństwa, bagatelizowałem tego typu informacje. Problem zacząłem zauważać wraz z rozpowszechnianiem się choroby po Europie. W moim miejscu pracy zwiększono nacisk na higienę. Po twarzach klientów zauważałem obawy, przestali szczerze się uśmiechać. Świat stanął w panice, …

Portale społecznościowe i 5 cech ich nadużycia!

Portale społecznościowe dostępne są na wyciągnięcie ręki. Stały się dużą częścią naszego codziennego życia. Zauważalny jest przyrost osób, które zostają wciągnięte w świat technologii, każdego dnia na wiele godzin. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to oddziałuje na Ciebie i Twoją świadomość? Czy wiesz jakie konsekwencje w pracy, życiu, mogą nieść godziny spędzone w wirtualnym świecie?